Novinky


14.10.2012

Nyní se nově zaměřuji na cvičení se SENIORY. Různé druhy pohybových aktivit pro skupinové i individuální cvičení s důrazem na specifické potřeby starší generace. Pohybové aktivity: chůze, kombinovaný trénink, zdravotní, kompenzační cvičení a pilates, aerobní cvičení a cvičení v přírodě. Pro každého stanovím optimální individualní tréninkový plán.
Ceny pro cvičení se seniory po předchozí domluvě.

7.11.2012

Nyní se nově zaměřuji jak co nejvíce pomoci při cvičení ve fitness (v posilovně) bezbolestnému držení těla a zároveň zatížit CORE (hluboký svalový stabilizační systém) tak, aby byl následně v běžném životě aktivní automaticky a tím tělo samo předcházelo vzniku zranění z nevhodných pohybů.

17.2.2013

Nyní se nově zaměřuji na cvičení s BOSU.
Cvičení na BOSU ® je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií ať už se jedná o vrcholové sportovce, nebo ty, kteří cvičí doma pro zdraví. BOSU ® cvičení je výjimečné v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly, které na rozdíl od našich prapředků vinou moderního životního stylu nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů. BOSU® Balance Trainer byl původně vyvinutý pro rehabilitaci. Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce.

1.6.2013

Od června jsem tu pro Vás s revoluční metodou cvičení TRX.

TRX je velmi jednoduchá pomůcka, která je složena pouze ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro ruce či pro nohy. S TRX můžeme provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost.

Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Je neuvěřitelné jak posunutí těla o pouhých pár centimetrů změní intenzitu prováděného prvku. V každý okamžik či po každém opakování si lze intenzitu velmi snadno přenastavit. Čím jsme níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak. Nejlepší intenzita je taková, abychom vnímali, že posledních pár opakování je prováděno téměř do úplného vyčerpání svalové síly.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je však pravdou. TRX byl vyvinut americkými vojenskými, speciálními jednotkami, kteří TRX hojně využívají při svých trénincích na svých základnách i mimo ně. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.

TRX je zkratka pro „Training Resistance Exercise“. TRX závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce.

5.1.2014

Spuštěna on-line poradna.

17.1.2014

Mladá fronta DNES požádala o radu tři fitness experty – prezidentku České komory fitness Janu Havrdovou, Davida Hufa a Štěpána Vaňouse

7.7.2014

Od července jsem k dispozici také zde:

World Class Health Academy
V Celnici 10
PRAHA 1
http://www.worldclass.cz/cs/health-academy

2.2.2015

Od 2.2.15 se postarám lépe o Vaše chodidla díky novým kurzům "aktivní chodidla pro zdravý pohyb", "běhání a komepanzace - jak předejít jednostranné zátěži" a "funkční kolena pro radost z pohybu".

Nabídka služeb

Příprava na:
 • extrémní závody
 • bikiny fitness
 • běžecké závody
Další služby
 • hubnutí
 • redukce hmotnosti
 • tvarování postavy
 • zlepšení fyzické kondice
 • nárůst svalové hmoty
 • cvičení na BOSU ®
 • zdravotní cvičení
 • kruhový trénink
 • správné držení těla
 • TRX
 • cvičení se seniory
 • tréninkové plány
 • dietní plány
 • výživové doplňky

Novinky

Zobrazit novinky

Návštěvnost


TOPlist

Kontakt

Napište mi

 

 
Instagram

Fotogalerie

fitness trenér Praha

Facebook